Xbowling Prosek DUO

« zpět na seznam

Náš doposud největší projekt, kompletní výměna 12 drah (místo starých nefukčních QubicaAMF změna na Brunswick) a také zcela změněná koncepce restaurace a salonku v celkové kapacitě 150 osob. 

Vše odstartovala první vlna corona krize na jaře 2020, kde byl kompletně zastaven podnikatelský život. V té době jsme přijali nabídku se angažovat na kompletní rekonstrukci jednoho z nejstarších bowlingových center v ČR v Hotelu Duo. Nelehký úkol, který jsme po náročných přípravách zahájili hned zkraje léta a již v polovině září jsme otevřeli zcela nové bowlingové centrum Xbowling Prosek DUO. Centrum disponuje 12 nově repasovanými stroji Brunswick, sportovní mazačkou Kegel a moderně vypadajícím interiérem. 

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.