Xbowling Třinec

« zpět na seznam

Naše první bowlingové centrum pod značkou Xbowling se otevřelo koncem roku 2011 v Třinci. Centrum jsme na podzim roku 2011 převzali od původního provozovatele a po částečném repasu bowlingových drah jsme také kompletně rekostruovali restauraci a bar, zároveň jsme nastavili jasná pravidla provozu se zaměřením jak na sportovní tak i na rekreační bowling.

Již v roce 2013 se bowlingové centrum Xbowling Třinec stalo jedním z nejnavštěvovanějších center na severní Moravě a získalo také titul Bowlingové centrum roku regionu severní Morava. Po změně majitele nemovitosti v roce 2016 bylo centrum předáno novému provozovateli a v dnešní době již není součástí konceptu Xbowling. 

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.