Xbowling Žižkov

« zpět na seznam

V roce 2012 jsme odkoupili od končícího bowlingového centra v Trnové u Prahy 6 bowlingových drah QubicaAMF, které jsme částečně repasovali a hledali vhodný prostor pro jejich umístění na území Prahy. Začátkem roku 2013 jsme byli kontaktování majitelem SK Žižkov, který měl záměr ve svém novém sportovním centru na Praze 3 pod parkem Parukářka vybudovat kromě tenisu, kuželek, fitness centra také bowlingové centrum. Na jaře 2013 jsme podepsali smlouvu a ihned se pustili do realizace, bylo potřeba kompletně zajistit bowlingovou technologii, vybavit interiér restaurace a baru pro cca. 80 sedících osob a také zajistit vybavení kuchyně. 

Praha byla velkou výzvou a dnes jsme přesvědčeni, že právě Xbowling Žižkov byl hlavním stavebním kamenem pro vybudování sítě Xbowling. Již v roce 2014 se stal Xbowling Žižkov jedním z nejnaštěvovanějších pražských center.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.