Xbowling Strašnice

« zpět na seznam

Na konci roku 2014 v pražských Strašnicích skončilo bowlingové centrum BowleBowling, které bylo vybudováno z bývalého kina Mír. Původní dráhy byly vymontovány a odvezeny a tak zde zbyl prázdný prostor. Využili jsme nabídky na pronájem a v roce 2015 jsme podesali smlouvu s majitelel objektu s tím, že zde vybudujeme sportovní bowlingové centrum a obnovíme zdejší i když trochu pošramocenou bowlingovou tradici. 

Úkol to nebyl jednoduchý, bylo potřeba zcela rekostruovat jak část bowlingovou - dodali jsme vlastní repasované dráhy Brunswick, tak i restauraci a přilehlou kuchyň. Rekostrukce včetně postavení bowlingové technologie trvala půl roku a na podzim 2015 jsme tak otevřeli druhou pražskou pobočku. 

Bowlingové centrum ve Strašnicích se stalo opět velice populární a to jak mezi rekreačními sportovním hráči, tak i širokou veřejností - má totiž ideální polohu na metru Strašnická.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.